#16. Koniec :)


Hej, witajcie Chciałbym tylko napisać w skrócie, że nie zapomniałem o projekcie :P. Po prostu odeszła chęć do robienia go z racji, że nie ma on większego sensu, nie bawi mnie ani nie satysfakcjonuje. Swój plan minimum wykonałem: takie było początkowe założenie:A tak wygląda aplikacja obecnie i ostatecznie (bo nie zamierzam wracać do tego projektu):

 


PODSUMOWANIE


Będę szczery w 100%, nie przyłożyłem się w pełni do tego projektu, można powiedzieć że od kwietnia nawet go olałem. Czy ten cały ‘projekt’ – mogę to napisać w cudzysłowie 😀 – cokolwiek mi dał? Tak, sam z początku stawiałem na to, że zajmie mi to wszystko max 3-4 tygodnie, jednak zawsze jakieś błędy mniejsze lub większe się pojawiały. Myślę, że akurat w tym projekcie to właśnie takie błędy, coś na czym musiałem skupić więcej uwagi i czasu nauczyło mnie najwięcej. Osobiście wydawało mi się, że cały projekt będzie ciekawszy i że uda mi się pogrzebać nieco więcej w backendzie, stworzyć jakąś bazę danych na najlepsze wyniki itp. ale nie wyszło :). Bardzo dużo front endowych rzeczy typu rozmieszczenie buttonów, jestem także przekonany, że to wszystko można było napisać o wiele lepiej, czyściej, czytelniej. Nie mniej jednak ja jestem zadowolony i mam nadzieję, że w mojej głowie pojawi się jakiś nowy pomysł i za rok będę mógł znów przystąpić do konkursu z czymś ciekawszym 🙂 . Tyle na dziś i tyle z tej serii DSP2017!

OSTATECZNY KOD NA GITHUBIE

You may also like...

1 Response

  1. buli says:

    Gratulacje za umiejętność podejmowania decyzji i kończenia projektów zamiast łudzenia się że jeszcze może kiedyś… 😉 To świetny skill, tak mi się wydaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *