#5. Plans and Ideas

Plany i Pomysły tak to sobie wymyśliłem dziś, chociaż pomysłów raczej nie będzie 😀 Ale ładnie brzmi 😛

 

Standardowo! Zaczynamy od podsumowania poprzedniego tygodnia i planujemy co zrobimy w tym. ale zanim to tak przy okazji, właśnie mam taką wenę, żeby jakiegoś bloga po angielsku napisać mimo, że to nie jest mój konik. Więc zakładam sobie wyzwanie, że co 4 blog będzie w języku angielskim, przecież mogę to zrobić :D. A więc już 4 był więc teraz kolejno 8, 12, 16… itd… A teraz przejdźmy już do konkretów, czyli, w poprzednim tygodniu założyłem sobie, że:

Pojawia się kółko > wciskam na ekran > znika > pojawia się > wciskam.. > …. > podsumowanie.

Co zostało zrealizowane:

  • kółko się pojawia, na środku ekranu
  • wciskam na ekran, kropka(kółko) znika
  • pojawia się po losowym czasie ( ustaliłem, że będzie to 1-4 sekundy) i tak X razy  (X – póki co to będzie 5 razy kiedyś, może dodam, że gracz sobie sam będzie wybierał albo będzie na sztywno jakaś ilość walnięta)
  • został stworzony screen do podsumowania

Co w tym tygodniu?

  1. Kółko/kropka pojawia się w losowym miejscu na ekranie
  2. Licznik czasu( w milisekundach) od momentu pojawienia się kropki do jej naciśnięcia(jakoś czuję, że będzie to ciężkie dla X kropek)
  3. W podsumowaniu wypisać średnią reakcję z wszystkich klikniętych kropek

 

No i to chyba tyle, nie chcę sobie za dużo roboty nawalić , tym bardziej, że za tydzień mam zjazd a i tak czuję, że z tym licznikiem to się pomęczę :D. Mam baaardzo ciekawy projekt z sztucznej inteligencji i robiłem do niego sprawko, więc pokażę jak wygląda mój pulpit po tym sprawku :D(nie wiedziałem, że tyle zajmie, inaczej od razu do jakiegoś folderu bym to walnął), a o samym projekcie może kiedyś jeszcze wspomnę 🙂

 

 

Trochę odważnie z tym pulpitem pojechałem 😀 , ale to nic 🙂  Do usłyszenia we wtorek!

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *