#7. Planujemy!

Hej! Trzeba nadrobić sobotę, wziąć się do roboty i przydałoby się tego wszystkiego sporo motywacji jeszcze :D. Sporo muszę robić do szkoły ostatnio + powiem szczerze, że chęć co do projektu trochę opadła ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że w tym momencie jestem w tej dolnej części sinusoidy i zaraz znów wystrzelę w górę 😛 .

 

Dobra, przejdźmy do konkretów , czyli co założyłem sobie w ostatnim tygodniu:

  1. Kółko/kropka pojawia się w losowym miejscu na ekranie     ✓
  2. Licznik czasu( w milisekundach) od momentu pojawienia się kropki do jej naciśnięcia(jakoś czuję, że będzie to ciężkie dla X kropek)
  3. W podsumowaniu wypisać średnią reakcję z wszystkich klikniętych kropek    ✓

 

Wszystkie cele zrealizowane, a to chyba dobrze 🙂 . Myślałem, że będę się męczyć z tym licznikiem dla X kropek, ale poszło o wiele wiele łatwiej niż myślałem i super 😀 . Myślę, że na ten tydzień muszę się wziąć nieco za to, co w kodzie jest nie tak i to poprawić … czyli co w tym tygodniu:

  1. Kiedy wciskam start kropka pojawia mi się od razu, nie ma tego losowego czasu
  2. Kiedy kropka pojawiła się po raz ostatni, później znów uruchamiany jest generator losowy czasu i zanim się pojawi wynik musimy odczekać X czasu
  3. Dodać dźwięk gdy kropka zostaje naciśnięta

 

OK. Myślę, że takie 3 taski są jak najbardziej ok, nieco refactoringu, dodać dźwięk, jesteśmy już w 7 ‘odcinku’ i jak widać aplikacja już posiada ten swój główny cel, czyli jak chcę zmierzyć swoją reakcję to jestem w stanie. Daje to trochę motywacji, że takie coś potrafię zrobić, ale chcę więcej!! Tyle na dziś i do usłyszenia jutro!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *