Ciężka praca! | BLOG 04


Hej. Pisałem, że będzie po angielsku ale to jeszcze nie dziś! Bo odnośnie wczorajszego tematu, to ten dzisiejszy fajnie się łączy i nie chce tego zepsuć, złym językiem 😛 . Zaczynajmy …

Jeżeli chcesz coś osiągnąć, to musisz sobie na to zapracować! Nikt nie mówił i nie będzie mówił, że jest łatwo! A  znajdą się tacy, którzy mają od Ciebie łatwiej, bo mieli lepszy ‘start’ (jakkolwiek to rozumieć), ale pamiętaj, że ciężką pracą zawsze zapracujesz sobie na sukces. Robisz coś po raz 50 i nie widzisz efektu? A w Twojej głowie siedzi ta myśl, że jest to dobre? Zrób to 51, 52, …. i aż do skutku.

Ciężka praca, wcale nie musi oznaczać, że jest to ciężkie fizycznie! Często właśnie praca, przy której nie widzimy efektu (np. prowadzimy bloga a ruchu ni ma) jest równie ciężka co taka przy której kopiemy rów! Właściwie tu i tu jest aspekt psychiczny ( zależy który rów wykopaliśmy i ile czasu już nie widzimy tego ruchu na stronie) – w każdym bądź razie, rów wykopiemy na pewno szybciej niż stworzymy sobie jakieś community przy naszym produkcie. Słabe porównanie mi wyszło 😀 . Ale bądź co bądź ile z siebie dasz, tyle wyciągniesz w przyszłości.

Co siejesz to i żąć będziesz 

Takim oto mądrym cytatem zakończę dzisiejszy wpis! 

Tyle na dziś do usłyszenia jutro!

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *