Efekty- kiedy się wreszcie pojawią?! | BLOG 03


Hej!

Obierając jakiś cel chcielibyśmy aby rezultaty, były widziane za miesiąc, jutro, za godzinę! Chcielibyśmy żeby były na już, TERAZ! Czy to źle? Nie! Fajnie, że chcemy widzieć je jak najszybciej, tylko musimy sobie zdawać sprawę, że w 99% przypadków nie pojawią się one tak szybko 🙂 . Nie wierzysz? To odpowiedz sobie szczerze:

Czy widziałeś efekty bez włożonego wysiłku?

Chcesz być wielki, podnosić ogromne ciężary na siłowni? Czy zrobisz to tylko myśląc o tym? Raczej nie! 

Więc kiedy pojawią się efekty?

Nie ma na to konkretnej odpowiedzi. Nie mogę Ci powiedzieć – ‘Ok, będziesz chodził na siłownię przez miesiąc to będziesz podnosił X’, albo ‘Jak zaczniesz się uczyć dziś programowania, to za 5 lat będziesz umiał to i to’. To zależy od tego ile dajesz od siebie, to zależy od Twoich genów, umiejętności i przede wszystkim od SAMOZAPARCIA. Tak! To jest właśnie najważniejsze, bo pamiętaj, jeżeli się nie poddasz to za te 5 lat spojrzysz na siebie, przypomnisz sobie ten moment w którym dopiero zaczynałeś i podziękujesz, że tego nie przerwałeś! A przeciwności zawsze się pojawiają w długoterminowych przedsięwzięciach 🙂 . 

 

Jeżeli z tego artykułu miałbyś zapamiętać tylko jedną rzecz, to niech to będzie – ‘Nigdy się nie poddawaj, efekt przyjdzie w odpowiednim czasie‘.

Never give up on your dream… because you never know what the Lord can bless you with.


Na sam koniec chciałem jeszcze dodać, że kilka następnych blogów, będzie pisanych po angielsku. Praktyka czyni mistrza!

Tyle na dziś, ja idę rozpisywać sobie jutrzejszy dzień i do usłyszenia jutro 🙂

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *