Wyzwanie | BLOG 01


‘Moc bowiem w słabości się doskonali’

Hej!

Dziś będziemy rozmawiali o wyzwaniach. Wczoraj napomniałem odrobinkę o tym, że ten blog będzie o czymkolwiek, ale w głowie mam bliżej określone plany …

A więc …. 

Wow, już trzeci raz kasuje napisaną linię bo nie wiem jak się prawidłowo wysłowić 😀 . Dziwne uczucie …

Chodzi o to, że w głowie mi się narodził taki pomysł, żeby zrobić sobie jakieś założenia i właśnie je robię! Pierwsze z nich już nawet jest realizowane ( te ‘daily’ blogi) 😛 .

A kolejne?

Siłownia – jestem takim typowym amatorem, coś tam pooglądałem, coś słyszałem, sam się przejdę raz na jakiś czas(siłownia w piwnicy u znajomych 😀 ). A więc postanowiłem sobie, żeby do końca bieżącego roku(2017) podnieść na klatkę 100 -tkę. Aktualnie jest to 90, więc bardzo realne do zrealizowania.

Basen – kiedyś chodziłem regularnie z ziomeczkami, ale tylko po to, żeby się powygłupiać, nigdy żeby popływać popracować nad wytrzymałością/sylwetką. W ostatni wtorek, poszedłem znów ze znajomymi(a wcześniej ostatni raz to byłem z 4 lata temu) i chciałem przepłynąć 400m w < 8 min. Skończyło się na 80-90m 😀 . Więc to jest kolejne wyzwanie! 400m w < 8 min. (albo przynajmniej 400m 😀 ) Też do końca tego roku.

Źródło dochodu – tu już bardzo prywatna kwestia 😀 . Aktualnie jestem bez pracy i fajnie by było coś dorwać – coś co będzie związane z programowaniem. Nie chodzi mi o jakąś pracę gdzie będę to robić na pełen etat. Może być nawet jakaś 1/3 lub freelancerka – chodzi o doświadczenie. W tym momencie robię swój projekt poboczny – o którym może kiedyś coś opowiem – po jego skończeniu mam na coś nadzieję :).

I tak właściwie to ten projekt też mogę dodać do tej mojej listy wyzwań. Daje sobie na niego czas do końca października, więc lekko ponad miesiąc ..

 

I to w zasadzie tyle. Wyzwania … czy nazwałem to odpowiednio? Wydaje mi się, że tak, są to wyzwania, dla mnie na pewno 😛 . Ale starałem się balansować nad granicą rozsądku, bo wiem, że jestem w stanie to zrobić i to mi daje jeszcze większego kopa do tego by właśnie to robić i działać!

A więc CHALLENGE ACCEPTED!

Tyle na dziś! Do jutra :).

You may also like...

1 Response

  1. 2017-10-22

    […] the BLOG 01 I have set myself several goals to do. Let’s quickly summarize […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *